Catman

Bankowość i finanse

Brokerzy i doradcy finansowi

Pojęcie inwestycji może być bardzo szeroko rozumiane. Wspólną cechą wszystkich inwestycji jest ich nakierowanie na osiągnięcie konkretnych zysków. Wybór właściwego doradcy finansowego czy też brokera to dla klienta często najważniejsza decyzja w życiu. 

Czytaj więcej...

Fundusze emerytalne

Fundusze emerytalne – drugi filar ubezpieczeń społecznych w Polsce są obowiązkowe, chociaż mają charakter otwarty, co oznacza, że każda osoba uprawniona ma prawo wybrać fundusz, do którego przystąpi.

Czytaj więcej...

Firmy leasingowe

Prawdziwy sukces firm leasingowych nie mieści się w jednorazowym przyciągnięciu klienta ale w stworzeniu z nim trwałej więzi, dzięki której leasingodawca zyskuje nie tylko zaufanego odbiorcę swoich usług ale także konsultanta przy tworzeniu nowych ofert.

Czytaj więcej...

Banki

W efekcie postępu technologicznego coraz częściej kontakt klienta z bankiem odbywa się za pośrednictwem Internetu. Nie należy spodziewać się jednak, że komputer przejmie wszystkie obowiązki człowieka.

Czytaj więcej...

Firmy ubezpieczeniowe

Branża ubezpieczeniowa należy w tej chwili do jednej z najlepiej rozwijających się gałęzi sektora finansowo-usługowego. Solidność i rzetelność a przy tym stale poszerzający się pakiet proponowanych rozwiązań to jednak nie wszystko.

Czytaj więcej...

NASI KLIENCI