Catman

O firmie

Catman Consulting to doświadczony partner w biznesie, który pomoże Ci zrozumieć swoich Klientów i pracowników – z nami Twoja firma będzie o krok przed konkurencją!

Nie sprawimy, że zaczniesz kontrolować Klientów i podwładnych, jednak nauczymy Cię skutecznie wpływać na ich postępowanie. Nasze szkolenia wyróżniają się przyjazną atmosferą i faktycznym oddziaływaniem na postawę uczestników. Zespół specjalistów, wieloletnich praktyków, zapoznaje uczestnika szkoleń ze swoją wiedzą, konkretnymi faktami i odpowiednimi zachowaniami, a następnie pomaga przećwiczyć je w praktyce. Naszym celem jest kształtowanie relacji pomiędzy ludźmi, które przekłada się na doskonalenie umiejętności personelu.

Wszelkie działania doradcze świadczone przez Catman Consulting opierają się o Zarządzanie Kategorią (Category Managment), czyli proces zachodzący pomiędzy Producentem a Detalistą, który ma na celu dostarczenie Konsumentowi określonej wartości. Każda Kategoria jest grupą powiązanych ze sobą produktów lub usług precyzyjnie spełniających potrzebę Klienta. Pojawia się nowy proces - efektywne Reagowanie na Potrzeby Klientów (Efficient Consumer Response). Zarządzenie Kategorią przełożone na konkretne działania w punktach sprzedaży pozwala na oszczędność kosztów, zwiększenie lojalności Klientów oraz podniesienie wydajności sprzedaży.

Umiejętność Zarządzania Kategorią jest dziś kluczową dla kierowników działów sprzedaży i marketingu każdej firmy!

Powiedz nam jak działasz i czego potrzebujesz, dogłębnie przeanalizujemy Twoją sytuację i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, a następnie wprowadzimy je w życie. Chcesz osiągnąć sukces? Skontaktuj się z nami już teraz!

NASI KLIENCI