Catman

Sieci handlowe

Sieci convenience

Sieci Convenience w porównaniu do swoich większych braci hiper- i supermarketów dysponują zdecydowanie skromniejszym zapleczem narzędzi marketingowych i płytszą strukturą kadrową.

Czytaj więcej...

Hipermarkety budowlane

Stale wzrasta udział hipermarketów budowlanych w rynku dystrybutorów i przedsiębiorstw handlujących materiałami budowlanymi. Jak we wszystkich innych, tak i w tym sektorze coraz trudniej osiągnąć jakąkolwiek przewagę nad konkurencją.

Czytaj więcej...

Cash and Carry

Sieci Cash and Carry w znacznej mierze opierają swoje relacje handlowe na kontaktach z klientami instytucjonalnymi, których decyzje zakupowe zwykle warunkuje więcej czynników niż w przypadku konsumentów indywidualnych.

Czytaj więcej...

Supermarkety

Kolory, muzyka, zapach, odpowiednia pojemność wózka, układ alejek, miejsce produktu na półce oraz stojaki na “produkty impulsowe” - dróg wpływania na świadomość zakupową klienta supermarketu jest wiele.

Czytaj więcej...

Hipermarkety

Funkcjonowanie tak rozbudowanej konstrukcji sprzedażowej jak hipermarket wymaga zorganizowanej i w pełni usystematyzowanej polityki handlowej. Jak ją osiągnąć przy stale zmieniających się warunkach na rynku?

Czytaj więcej...

NASI KLIENCI